سفارش تبلیغ
تبلیغات در پارسی بلاگ
[ و به پسرش حسن فرمود : ] پسرکم چیزى از دنیا بجا منه چه آن را براى یکى از دو کس خواهى نهاد : یا مردى که آن را در طاعت خدا به کار برد پس به چیزى که تو بدان بدبخت شده‏اى نیکبخت شود ، و یا مردى که به نافرمانى خدا در آن کار کند و بدانچه تو براى او فراهم کرده‏اى بدبخت شود پس در آن نافرمانى او را یار باشى و هیچ یک از این دو در خور آن نبود که بر خود مقدمش دارى . [ و این گفتار به گونه‏اى دیگر روایت شده است که : ] اما بعد ، آنچه از دنیا در دست توست پیش از تو خداوندانى داشت و پس از تو به دیگرى رسد و تو فراهم آورنده‏اى که براى یکى از دو تن خواهى گذاشت : آن که گرد آورده تو را در طاعت خدا به کار برد پس او بدانچه تو بدبخت شده‏اى خوشبخت شود ، یا آن که آن را در نافرمانى خدا صرف کند پس تو بدانچه براى وى فراهم آورده‏اى بدبخت شوى و هیچ یک از این دو سزاوار نبود که بر خود مقدمش دارى و بر پشت خویش براى او بارى بردارى ، پس براى آن که رفته است آمرزش خدا را امید دار و براى آن که مانده روزى پروردگار . [نهج البلاغه]

یکی از بازی‌های زیبا و متن باز ومعروف لینوکس که برای دیگر سیستم‌عامل ها هم قابل اجراست بازی ماشین torc است. آخرین نسخه‌ی این بازی 1.3.0 آن است که در 12 ژوییه منتشر شده است.اگر تجربه بازی‌های driver,Need For Speed,MidTown Madness در ویندوز را داشته باشید از این بازی هم در لینوکس و حتی در ویندوز لذت خواهید برد.مخصوصا که نماهایی که در این بازی موجود است در بازی‌های بالا نیست. مانند نما از الای ماشین و نمای کل مسیر بازی.

تصاویر بیشتر

نگارش 1.2.4 این بازی را بنده در لینوکس شریف تجربه کردم.
برای دریافت آخرین اخبار و متن برنامه و پرونده قابل نصب این برنامه می‌توانید به وبگاه این برنامه در سورس فورج بروید. 

دریافت نسخه‌ی لینوکسی(برای همه لینوکس ها) این برنامه از طریق پیوند زیر امکان‌پذیر است:


دریافت نرم‌افزار با حجم129.3مگ
برای دریافت پرونده مربوط به لینوکس خودتان هم می‌توانید از مخازن نصب(repositories) توزیعتان استفاده کنید که بنده همون پرونده‌ی باینری را توصیه می‌کنم.

درضمن شما این بازی را می‌توانید از فروشگاه‌های لینوکسی هم دریافت نمایید حدوداً 500تومان.

مطلب از حجت اله مداحی کوپایی